JSEM SLADKÁ

Tyčinky Jsem sladká patří mezi nejkreativnější a nejzábavnější novinky v portfoliu značky CHOCOLAND. Na samém začátku stáli vývojáři před těžkým úkolem - jak po mnoha letech výroby i vývoje máčených i nemáčených tyčinek posunout kvalitu tyčinek dále, jak nabídnout zákazníkům něco nového a lepšího. Nestačila nám jen změna polevy, vyšší obsah kokosu, chtěli jsme prostě něco lepšího.

Po mnoha testech i výzkumech s milovníky sladkostí jsme se rozhodli vyřešit základní problém - jak mlsat čokoládu, když je vedro? Jak zahnat malý hlad a přitom mlsat? Jak spojit výhody nemáčené tyčinky s chutí čokolády, možnost vzít si sladkost na výlet beze strachu, že se rozteče nebo rozpadne?

Výsledek máte před sebou. Pro nás je to malá "tyčinka naruby" - ZVENKU nemáčená sójová tyčinka, která se nerozteče ani nezlomí, UVNITŘ lahodná náplň, která vás dokáže překvapit. Pečlivě jsme volili i chutě jednotlivých tyčinek - kokosorumová chuť tyčinky skvěle graduje ve spojení se silnou kakaovou chutí jemné náplně, zatímco u druhé tyčinky tmavé kakaové těsto báječně zjemňuje světlý vanilkový krém ukrytý uvnitř tyčinky.

Kterou si vyberete? Vezmete Sladkou na výlet nebo budete mlsat v klidu a pohodlí doma?