Podpora exportních aktivit

V letech 2020 a 2021 se opět zúčastníme největších cukrovinkářských veletrhů v Evropě.
Projekt naší prezentace je podpořen z fondů Evropské unie a i díky tomu naše standardní výrobky i chystané novinky budou mít šanci naši zákazníci vidět na ISM 2020/21 v německém Kolíně nad Rýnem a PLMA 2020/21 v Amsterodamu.
Děkujeme za podporu a všechny na naše prezentační stánky srdečně zveme.
Exportní týme CHOCOLAND

 

PODPORA EXPORTNÍCH AKTIVIT

V letech 2018 a 2019 se opět zúčastníme největších cukrovinkářských veletrhů v Evropě.
Projekt naší prezentace je podpořen z fondů Evropské unie a i díky tomu naše standardní výrobky i chystané novinky budou mít šanci naši zákazníci vidět na ISM 2018 v německém Kolíně nad Rýnem, na SIAL 2018 v Paříži ve Francii a pak dvakrát v Německu v Kolíně nad Rýnem v lednu na ISM 2019 a podzimní veletrh ANUGA 2019.
Děkujeme za podporu a všechny na naše prezentační stánky srdečně zveme.
Exportní týme CHOCOLAND

 

KDO JSME

 
CHOCOLAND a.s. patří mezi přední producenty a distributory cukrovinek a potravinářských polotovarů na českém a slovenském trhu. Navazuje na více než stoletou tradici potravinářské výroby, která dnes probíhá v moderním závodě v Kolíně.

Do širokého sortimentu patří především čokoládové krémy, čokolády, sójové a kokosové tyčinky, bonboniéry a skutečně široká nabídka sezónních cukrovinek - na Vánoce, Valentýna i Velikonoce.

Kromě vlastních výrobků CHOCOLAND na českém a slovenském trhu distribuuje sladkosti renomovaných zahraničních výrobců a nabízí tak svým zákazníkům kompletní portfolio cukrovinek. Chcete se dozvědět
více?

Společnost CHOCOLAND úzce spolupracuje i se svými zákazníky, řadu výrobků vyvíjí přímo ve spolupráci s jednotlivými obchodními řetězci a dalšími zákazníky, kteří vyžadují novinky, upravené receptury či přímo exkluzívní produkty. Výsledkem je široká rodina cukrovinek dodávaných pod privátními značkami zákazníků z celého světa.
 
Naší strategií je dodávat na trh vysoce kvalitní potravinářské výrobky respektující moderní trendy ve výživě i zvyky spotřebitelů.

Management společnosti i vývojové oddělení neustále monitorují kvalitu vlastní produkce i nejnovější trendy v potravinářství. Výsledkem jsou výrobky, které zákazníkům přináší jistotu nadstandardní kvality i cenové dostupnosti.

Certifikáty kvality jsou ke stažení
zde.

Mezi naše nejvýznamnější zákazníky patří velké zahraniční řetězce, tuzemské maloobchodní sítě a nezávislé velkoobchody. K zákazníkům směřují produkty pod vlastními ochrannými značkami Chocoland nebo Dianella, importovanými značkami Sorini či The Belgian a také pod značkami privátními. Odběrateli privátních značek jsou kromě největších evropských řetězců i nadnárodní koncerny, např. Nestlé.
 
Skutečně významné obchodní partnery máme i v zahraničí - výrobky exportujeme nejenom do zemí EU (Německo, Itálie, Anglie, Portugalsko, Švédsko, Litva), ale i do ostatních zemí celého světa (USA, Kanada, Japonsko, Nový Zéland, …).
 
Slovenský trh je pro Chocoland velice důležitý, proto již od roku 1998 zastupuje veškeré naše aktivity na Slovensku a v Maďarsku dceřinná společnosti Chocoland s.r.o. sídlící v Bratislavě.