Soutěž CREMA

CHOCOLAND a.s., Království Železnic a MUZEUM LEGA si pro vás a vaše děti připravili spotřebitelskou soutěž.
Kupte 3 pomazánky CREMA, je možné si vybrat a kombinovat víčka z 400 g sklenic nebo z 250 g kelímků, a předložte je na pokladně jednoho z partnerů a získáte vstupenku pro jedno dítě zdarma.
(Stačí posbírat jen plastové komponenety, kde je etiketa přímo nalepena.)
Akce je platná do konce školního roku a platí zároveň při koupi jedné dospělé vstupenky.
Přejeme Vám spoustu zábavy!

Chuť lásky

O čokoládě se říká, že je sladká jako láska a někdy lepší než sex. Konzumace kvalitní čokolády pomáhá mozku produkovat látky, jako je např. serotonin přezdívaný hormon štěstí a to tedy vysvětluje, proč tak často saháme po sladké tabulce čokolády, když nás někdo naštve. Není tedy právě, čokoládová růže nebo srdíčko vybené z kvaltní čokolády, tím nejlepším valentýnským dárečkem? Ano, uděláte radost krásnou drobností a navíc bude vaší drahé polovičce chutnat a … Naše čokoládová srdíčka můžete koupit v romantických krabičkách ve třech barevných variantách v kvalitní mléčné čokoládě a luxusní růže či tulipány ve třech barevných odstínech v sáčcích s rozkošnými srdíčky v mléční či hořké čokoládě.
Od 10. ledna do 2. února můžete vyhrát právě čokoládová srdíčka v naší Valentýnské soutěži.
Stačí jen na email soutez@chocoland.cz napsat, jak se jmenuje naše nová speciální Valentýnská kokosová tyčinka s motivem srdíček.
Hledat můžete v našem valentýnském katalogu na www.chocoland.cz.
První tři vylosovaní výherci vyhrají každý karton srdíček z mléčné čokolády.
 
Hodně štěstí!

Súťažte s nami o luxusnú kabelku značky Kipling plnú čokolád SUGAR FREE!

Chcete práve vy ochutnať nové čokolády SUGAR FREE, a navyše získať luxusnú športovú kabelku od spoločnosti Kipling?
Stačí len odpovedať na jednoduchú otázku a poslať odpoveď na soutez@chocoland.cz. Súťaž trvá od 28.8. 2018 do 28.9. 2018.
Prvý vyžrebovaný získa kabelku Kipling ART M FOLD - Canvas White v hodnote 129 eur a dva kartóny čokolády SUGAR FREE od Chocoland s.r.o. a 10 ďalších vylosovaných získa po jednom kartóne čokolády SUGAR FREE.
 
Súťažná otázka znie:
Čokolády z kolekcie SUGAR FREE sú bez cukru a napriek tomu ich lahodnú chuť oceníte vo variante horká a horká s lieskovými orieškami 85 g. Výbornú chuť, a pritom menej kalórií má druhá línia našich nových čokolád NO ADDED SUGAR vo variante mliečna čokoláda, ktorá používa na osladenie sladidlo, ktorá je vhodná nielen pre tých z Vás ktorý si strážia štíhlu líniu, ale aj pre diabetikov. Vďaka náhradným sladidlám má čokoláda bez cukru nielen menej kalórií, ale aj množstvo ďalších výhod a blahodárnych účinkov na organizmus. Pýtame sa vás, aké sladidlo obsahuje receptúra  Chocoland NO ADDED SUGAR mliečna čokoláda 85 g.

a. Fruktózu
b. Stéviu
c. Maltitol

 
Prajeme veľa šťastia Váš tím Chocoland.sk.
A ďakujeme podpore spoločnosti Kipling, viace na: www.kipling.cz
 

Soutěž byla ukončena, děkujeme všem soutěžícím, a že vás tentokrát bylo skutečně hodně.
 
Užjte si svoji výhru a mlsejte bez výčitek!
 
Gratulujeme hlavní výherkyni kabelky Kipling plné našich čokolád:
Monice Kereštové, Piešťany
 
Gratulujeme výhercům čokoládek:
Lucia Hubocanova, Žilina
Lýdia Móriová, Nitra
Robert Jurčák, Bánská Bystrica
Stanislava Hrošová, Čadca
Eva Šuster, Bratislava
Iveta Erlichova, Lučenec
Mária Reibergerová,Liptovský Mikuláš
Zuzana Táborská, Veľké Kostoľany
Marieta Žulevičová, Habura
Petra  Becková, Košice

CREMA bez palmového oleje vám PŘINÁŠÍ SUPER LÉTO

Tak jako je skvělá a chutná naše celá řada Crema, tak je skvělá naše kampaň pro rodiny s dětmi, k příležitosti výhry VOLBY SPOTŘEBITELŮ 2018 v kategorii sladké pomazánky.

Ano, dali jsme si práci a oslovili jsme napříč naší republikou všechny zajímavé zážitkové atrakce a zábavní parky a mnoho dalších subjektů, které nabízejí etní zábavu pro děti a jejich rodiče. Navíc, vám do většiny z nich, přinášíme slevové možnosti nebo zvýhodnění, aby Vás to ještě více bavilo!

SUPER LÉTO slevovou knížku může získat koupí letního čísla časopisu Krásná&Zdravá, které je v distribuci od 11. června 2018, nebo si ji jednoduše stáhněte zde.

Přejeme vám a vašim dětem krásné léto a spoustu zážitků nejen s našimi kupóny, které pro vás mohou být inspirací či letním plánem, jak si dovolené a výlety užít naplno.

Budeme rádi za jakékoliv příspěvky z vašich letních dobrodružství na našem Facebooku Jsem jaká jsem. Ty nejlepší určitě oceníme v září zasláním našich výrobků z řady Crema.

 

SUPER LÉTO!

SMILIES PŘINÁŠÍ RADOST A ZÁBAVU!

Smilies, to jsou splněné dětské sny. Věříme, že každý kluk nebo holka, kteří ochutnají tyčinku Smilies, budou mít dobrou náladu a budou se smát - a to je ta nejlepší odměna pro každého, kdo vyrábí sladkosti pro děti.

Přemýšlíte o programu pro děti o jarních víkendech nebo letních prázdninách? Chcete je pobavit a zároveň jim ukázat něco zajímavého? Máme pro vás skvělý tip, při kterém se vaše děti a jistě i vy skvěle pobavíte!
Navštivte s dětmi největší modelovou železnici ve střední Evropě - najdete ji na Smíchově v Království železnic, jen pár kroků od metra v ohromných podzemních prostorách centra Anděl.

Na ploše 3500m2 uvidíte Českou republiku jako na dlani - obrovská železnice, stovky modelů vláčků, zmenšeniny českých a moravských měst, ve kterých se střídá i osvětlení jako ve dne nebo v noci. Najdete zde karlovarský filmový festival, Pražský hrad, rozestavěný Ještěd a mnoho dalšího. V doplňkových expozicích můžete své děti třeba nechat „řídit“ skutečnou tramvaj nebo autobus, prohlédnout si  velkou expozici stavebnic Lego nebo legendární přesný model Prahy v měřítku 1:1000.


JAKO SPECIÁLNÍ AKCI VÁM TYČINKY SMILIES PŘINÁŠEJÍ DĚTSKOU VSTUPENKU V HODNOTĚ 160.- Kč ZDARMA!
Stačí si stáhnout vstupenku na našich stránkách a dodržet pravidla uvedená na vstupence.

  • Lístek si můžete stáhnout na našich stránkách - stačí kliknout na obrázek vstupenky a pak vytisknout. Vstupenka platí až do 30.8., takže ji můžete využít až do konce letošních letních prázdnin!.
  • Vše je zdarma a bez registrace. Vstupenku zdarma můžete stáhnout nebo vytisknout vícekrát.
  • Každá dětská vstupenka platí a je zdarma při zakoupení plnohodnotné vstupenky pro dospělého. Přesné podmínky jsou uvedené přímo na dětské vstupence.

Přejeme vám hodně zábavy v Království železnic. A jako svačinku si určitě vezměte tyčinky SMILIES cheeky

 

#JSEM JAKÁ JSEM - JSEM JARNÍ

Soutěžit s tyčinkami Jsem... je tak jednoduché. A elegantní! Ve spolupráci s časopisem Krásná a zdravá soutěžíme o sto časopisů a velikonoční balíčky Chocoland.

PRAVIDLA VELIKONOČNÍ SOUTĚŽE
Každou středu (od 7.3. do 28.3.) položíme jednu soutěžní otázku týkající se výrobků Chocoland Jsem.. (Madam, Kávová, Kaštanová,..) a Velikonoc. Otázky zveřejníme na Facebooku @jsemjakajsem i zde na www.chocoland.cz/cz/soutez, nápovědy můžete samozřejmě hledat na Facebooku @jsemjakajsem a třeba i webových stránkách partnera soutěže, časopisu Krásná a zdravá.
Celkem položíme 4 otázky, na které budeme hledat správné odpovědi. Vaše správné odpovědi nám zašlete emailem, to k účasti v soutěži úplně stačí. Nevadí, pokud nestihnete začít soutěžit hned od začátku - otázky můžete zodpovědět v průběhu celé soutěže.
Přesná a kompletní pravidla soutěže najdete zde

VÝHRA

  • K získání základní výhry stačí emailem odpovědět na všechny otázky. První sto soutěžících, kteří pošlou odpovědi na všechny otázky, získají zdarma nejnovější číslo čtvrtletníku Krásná a zdravá.
  • Prvních deset soutěžících, kteří pošlou správné odpovědi na všechny soutěžní otázky, obdrží velikonoční balíček se sladkostmi Chocoland!

Správné odpovědi zašlete na soutěžní email soutez@chocoland.cz buď postupně nebo najednou po položení poslední otázky, nejpozději ale 29.3.2018. Do předmětu emailu napište "Jsem jarní". A nezapomeňte - čeká na vás 100 + 10 kouzelných a elegantních cen!
 
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 1 Severská specialita - jaká květina je symbolická pro oslavu přicházejícího jara a Velikonoc v Dánsku?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 2 Kolik gramů váží tyčinka Jsem kávová?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 3 Jaké známé pohádkové figurky jsou na největších čokoládových vajíčkách, které vyrábí společnost Chocoland každé Velikonoce?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 4 Co symbolizuje velikonoční šlehání dívek a žen pomlázkou?

 

CREMA - SPOTŘEBITELSKÁ SOUTĚŽ

CREMA není jen výtečný oříškový krém vhodný ke snídani nebo mlsání. Je to i výtečný krém vhodný k pečení domácích pochoutek!

Proto jsme pro vás připravili speciální a štědrou soutěž, kdy úplně každý vyhraje!

PRAVIDLA soutěže jsou velice jednoduchá:

  • Vyberte si jakoukoliv chuťovou variantu pomazánku CHOCOLAND CREMA (na výběr máte arašídovou, lískooříškovou nebo originální DUO)
  • Použijte pomazánku CREMA k upečení nebo výrobě vlastních domácích buchet, koláčů nebo jakékoliv jiné sladkosti
  • Pošlete nám na emailovou adresu soutez@chocoland.cz fotografii vašeho výrobku a recept, do předmětu e-mailu napište CREMA

VÝHRA
  • Základní výhru vyhrává každý soutěžící - za každou fotografii a recept, který zašlete, vám na emailovou adresu odesílatele zašleme zcela zdarma dětskou vstupenku do jedné z nejoblíbenějších dětských atrakcí - Království železnic v Praze (www.kralovstvi-zeleznic.cz). Každý soutěžící obdrží tedy za jeden soutěžní email jednu dětskou vstupenku!
  • Všechny recepty, které nám zašlete, slosujeme a vítěz obdrží hlavní cenu - dárkový balík plný výrobků CHOCOLAND v hodnotě 1 000 Kč!
Soutěžní emaily můžete odesílat do 31.11.2017 24:00 hodin. Vstupenky budou rozeslány do 10.12.2017. Výherce hlavní ceny bude vyrozuměn 15.12.2017.