CREMA bez palmového oleje vám PŘINÁŠÍ SUPER LÉTO

Tak jako je skvělá a chutná naše celá řada Crema, tak je skvělá naše kampaň pro rodiny s dětmi, k příležitosti výhry VOLBY SPOTŘEBITELŮ 2018 v kategorii sladké pomazánky.

Ano, dali jsme si práci a oslovili jsme napříč naší republikou všechny zajímavé zážitkové atrakce a zábavní parky a mnoho dalších subjektů, které nabízejí etní zábavu pro děti a jejich rodiče. Navíc, vám do většiny z nich, přinášíme slevové možnosti nebo zvýhodnění, aby Vás to ještě více bavilo!

SUPER LÉTO slevovou knížku může získat koupí letního čísla časopisu Krásná&Zdravá, které je v distribuci od 11. června 2018, nebo si ji jednoduše stáhněte zde.

Přejeme vám a vašim dětem krásné léto a spoustu zážitků nejen s našimi kupóny, které pro vás mohou být inspirací či letním plánem, jak si dovolené a výlety užít naplno.

Budeme rádi za jakékoliv příspěvky z vašich letních dobrodružství na našem Facebooku Jsem jaká jsem. Ty nejlepší určitě oceníme v září zasláním našich výrobků z řady Crema.

 

SUPER LÉTO!

SMILIES PŘINÁŠÍ RADOST A ZÁBAVU!

Smilies, to jsou splněné dětské sny. Věříme, že každý kluk nebo holka, kteří ochutnají tyčinku Smilies, budou mít dobrou náladu a budou se smát - a to je ta nejlepší odměna pro každého, kdo vyrábí sladkosti pro děti.

Přemýšlíte o programu pro děti o jarních víkendech nebo letních prázdninách? Chcete je pobavit a zároveň jim ukázat něco zajímavého? Máme pro vás skvělý tip, při kterém se vaše děti a jistě i vy skvěle pobavíte!
Navštivte s dětmi největší modelovou železnici ve střední Evropě - najdete ji na Smíchově v Království železnic, jen pár kroků od metra v ohromných podzemních prostorách centra Anděl.

Na ploše 3500m2 uvidíte Českou republiku jako na dlani - obrovská železnice, stovky modelů vláčků, zmenšeniny českých a moravských měst, ve kterých se střídá i osvětlení jako ve dne nebo v noci. Najdete zde karlovarský filmový festival, Pražský hrad, rozestavěný Ještěd a mnoho dalšího. V doplňkových expozicích můžete své děti třeba nechat „řídit“ skutečnou tramvaj nebo autobus, prohlédnout si  velkou expozici stavebnic Lego nebo legendární přesný model Prahy v měřítku 1:1000.


JAKO SPECIÁLNÍ AKCI VÁM TYČINKY SMILIES PŘINÁŠEJÍ DĚTSKOU VSTUPENKU V HODNOTĚ 160.- Kč ZDARMA!
Stačí si stáhnout vstupenku na našich stránkách a dodržet pravidla uvedená na vstupence.

  • Lístek si můžete stáhnout na našich stránkách - stačí kliknout na obrázek vstupenky a pak vytisknout. Vstupenka platí až do 30.8., takže ji můžete využít až do konce letošních letních prázdnin!.
  • Vše je zdarma a bez registrace. Vstupenku zdarma můžete stáhnout nebo vytisknout vícekrát.
  • Každá dětská vstupenka platí a je zdarma při zakoupení plnohodnotné vstupenky pro dospělého. Přesné podmínky jsou uvedené přímo na dětské vstupence.

Přejeme vám hodně zábavy v Království železnic. A jako svačinku si určitě vezměte tyčinky SMILIES cheeky

 

#JSEM JAKÁ JSEM - JSEM JARNÍ

Soutěžit s tyčinkami Jsem... je tak jednoduché. A elegantní! Ve spolupráci s časopisem Krásná a zdravá soutěžíme o sto časopisů a velikonoční balíčky Chocoland.

PRAVIDLA VELIKONOČNÍ SOUTĚŽE
Každou středu (od 7.3. do 28.3.) položíme jednu soutěžní otázku týkající se výrobků Chocoland Jsem.. (Madam, Kávová, Kaštanová,..) a Velikonoc. Otázky zveřejníme na Facebooku @jsemjakajsem i zde na www.chocoland.cz/cz/soutez, nápovědy můžete samozřejmě hledat na Facebooku @jsemjakajsem a třeba i webových stránkách partnera soutěže, časopisu Krásná a zdravá.
Celkem položíme 4 otázky, na které budeme hledat správné odpovědi. Vaše správné odpovědi nám zašlete emailem, to k účasti v soutěži úplně stačí. Nevadí, pokud nestihnete začít soutěžit hned od začátku - otázky můžete zodpovědět v průběhu celé soutěže.
Přesná a kompletní pravidla soutěže najdete zde

VÝHRA

  • K získání základní výhry stačí emailem odpovědět na všechny otázky. První sto soutěžících, kteří pošlou odpovědi na všechny otázky, získají zdarma nejnovější číslo čtvrtletníku Krásná a zdravá.
  • Prvních deset soutěžících, kteří pošlou správné odpovědi na všechny soutěžní otázky, obdrží velikonoční balíček se sladkostmi Chocoland!

Správné odpovědi zašlete na soutěžní email soutez@chocoland.cz buď postupně nebo najednou po položení poslední otázky, nejpozději ale 29.3.2018. Do předmětu emailu napište "Jsem jarní". A nezapomeňte - čeká na vás 100 + 10 kouzelných a elegantních cen!
 
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 1 Severská specialita - jaká květina je symbolická pro oslavu přicházejícího jara a Velikonoc v Dánsku?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 2 Kolik gramů váží tyčinka Jsem kávová?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 3 Jaké známé pohádkové figurky jsou na největších čokoládových vajíčkách, které vyrábí společnost Chocoland každé Velikonoce?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 4 Co symbolizuje velikonoční šlehání dívek a žen pomlázkou?

 

CREMA - SPOTŘEBITELSKÁ SOUTĚŽ

CREMA není jen výtečný oříškový krém vhodný ke snídani nebo mlsání. Je to i výtečný krém vhodný k pečení domácích pochoutek!

Proto jsme pro vás připravili speciální a štědrou soutěž, kdy úplně každý vyhraje!

PRAVIDLA soutěže jsou velice jednoduchá:

  • Vyberte si jakoukoliv chuťovou variantu pomazánku CHOCOLAND CREMA (na výběr máte arašídovou, lískooříškovou nebo originální DUO)
  • Použijte pomazánku CREMA k upečení nebo výrobě vlastních domácích buchet, koláčů nebo jakékoliv jiné sladkosti
  • Pošlete nám na emailovou adresu soutez@chocoland.cz fotografii vašeho výrobku a recept, do předmětu e-mailu napište CREMA

VÝHRA
  • Základní výhru vyhrává každý soutěžící - za každou fotografii a recept, který zašlete, vám na emailovou adresu odesílatele zašleme zcela zdarma dětskou vstupenku do jedné z nejoblíbenějších dětských atrakcí - Království železnic v Praze (www.kralovstvi-zeleznic.cz). Každý soutěžící obdrží tedy za jeden soutěžní email jednu dětskou vstupenku!
  • Všechny recepty, které nám zašlete, slosujeme a vítěz obdrží hlavní cenu - dárkový balík plný výrobků CHOCOLAND v hodnotě 1 000 Kč!
Soutěžní emaily můžete odesílat do 31.11.2017 24:00 hodin. Vstupenky budou rozeslány do 10.12.2017. Výherce hlavní ceny bude vyrozuměn 15.12.2017.