JSEM MADAM - 1000 + 1

Soutěžit s Madam je tak jednoduché. A elegantní! Ve spolupráci s časopisem Krásná a zdravá soutěžíme o tisíc a jednu cenu!

PRAVIDLA SOUTĚŽE
Každou středu (od 1.11. do 6.12.) položíme jednu soutěžní otázku týkající se výrobků Chocoland Jsem.. (Madam, Kávová, Kaštanová,..), elegance nebo zdravého životního stylu. Celkem položíme 6 otázek, na které budeme hledat správné odpovědi. Vaše správné odpovědi nám zašlete emailem, to k účasti v soutěži úplně stačí. Nevadí, pokud nestihnete začít soutěžit hned od začátku - otázky můžete zodpovědět v průběhu celé soutěže.
Přesná a kompletní pravidla soutěže najdete zde

VÝHRA

  • K získání základní výhry stačí emailem odpovědět na všechny otázky. První tisíc soutěžících, kteří pošlou odpovědi na všechny otázky, získají soubor časopisů Krásná a zdravá.  
  • Hlavní výhrou je osobní účast na focení prestižní titulní strany časopisu Krásná a zdravá 02/2018 a nafocení profesionální fotografie.

Správné odpovědi zašlete na soutěžní email soutez@chocoland.cz buď postupně nebo najednou po položení poslední otázky, nejpozději ale 31.12.2017. Do předmětu emailu napište "MADAM". A nezapomeňte - čeká na vás tisíc a jedna kouzelná a elegantní cena - odměna pro pravou Madam..
 
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 1 Tyčinka Jsem Madam spojuje dvě oblíbené příchutě - kokosu a  kingstonského rumu. Ve které zemi se město Kingston nachází?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 2 Jaká známá osobnost je na obálce časopisu Krásná a zdravá 11/2017?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 3 Při chůzi ze schodů jde první žena nebo muž?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 4 Charcoal je přírodní zubní bělící pudr. Rozjaňuje barvu, leští a čistí povrch zubů. Jakou barvu ale má samotný bělící pudr?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 5 Bakterie v podpaží jsou rozdílné od bakterií třeba na chodidlech, proto musí být i deodoranty pro obě části těla odlišné. Pod značkou LAVILIN se vyrábějí nejen deodoranty bez aluminia, ale i deodoranty na chodidla, které mimo jiné používá pro jejich skvělý účinek izraelská armáda.  Jak dlouho působí jedna aplikace deodorantu LAVILIN na chodidla?
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA Č. 6
„Po dlouhá léta vládla v make-upu sladká červená a doutnající kouřová, zkrátka vše ve stylu drama. Letos je ale všechno jinak a je zde prostor pro přirozenost a nevinnost." A jak tedy docílit Nude looku? Letos skutečně platí, že v jednoduchosti je krása, ale i ta má svá pravidla. Které je správně?
a. Základ je lehký podklad v podobě BB nebo CC krému, upravené obočí sladěné s barvou vlasů.
b. Základem úspěchu jsou výrazné řasy a make up.
c. Základem nude vzhledu jsou kouřové stíny a dokonale namalované rty.

 

CREMA - SPOTŘEBITELSKÁ SOUTĚŽ

CREMA není jen výtečný oříškový krém vhodný ke snídani nebo mlsání. Je to i výtečný krém vhodný k pečení domácích pochoutek!

Proto jsme pro vás připravili speciální a štědrou soutěž, kdy úplně každý vyhraje!

PRAVIDLA soutěže jsou velice jednoduchá:

  • Vyberte si jakoukoliv chuťovou variantu pomazánku CHOCOLAND CREMA (na výběr máte arašídovou, lískooříškovou nebo originální DUO)
  • Použijte pomazánku CREMA k upečení nebo výrobě vlastních domácích buchet, koláčů nebo jakékoliv jiné sladkosti
  • Pošlete nám na emailovou adresu soutez@chocoland.cz fotografii vašeho výrobku a recept, do předmětu e-mailu napište CREMA

VÝHRA
  • Základní výhru vyhrává každý soutěžící - za každou fotografii a recept, který zašlete, vám na emailovou adresu odesílatele zašleme zcela zdarma dětskou vstupenku do jedné z nejoblíbenějších dětských atrakcí - Království železnic v Praze (www.kralovstvi-zeleznic.cz). Každý soutěžící obdrží tedy za jeden soutěžní email jednu dětskou vstupenku!
  • Všechny recepty, které nám zašlete, slosujeme a vítěz obdrží hlavní cenu - dárkový balík plný výrobků CHOCOLAND v hodnotě 1 000 Kč!
Soutěžní emaily můžete odesílat do 31.11.2017 24:00 hodin. Vstupenky budou rozeslány do 10.12.2017. Výherce hlavní ceny bude vyrozuměn 15.12.2017.