CHOCOLAND

Která značka je pro nás ta nejvýznamnější? Samozřejmě ta, po které nese naše společnost jméno - CHOCOLAND. Symbolizuje vše, co je pro nás důležité - čokoládovou zemi plnou příjemných chutí, vůní i zážitků, místo, kde se potkává stoletá výrobní tradice  s výtečnými surovinami a díky zkušenostem našich mistrů se mění na jedinečné výrobky.

Pod značkou CHOCOLAND můžete na pultech obchodů najít širokou řadu cukrovinek, od jemných kakaových a oříškových krémů Crema přes výtečné tyčinky elegantního konceptu Jsem.. (Madam, Kávová, Kaštanová či Sladká) až po luxusní bonboniéry Mucha.

Samostatnou kapitolu mezi výrobky značky CHOCOLAND patří sezónní cukrovinky. Ať již o Vánocích nebo Velikonocích, jistě doma najdete i naše výrobky - čokoládové figurky, adventní kalendáře, velikonoční vajíčka či sváteční balíčky. Baví nás představa, že vám naše výrobky zpříjemňují nejen všední dny, ale i skutečně sváteční chvíle během celého roku.

THE BELGIAN

Již od roku 1956 patří The Belgian mezi uznávané výrobce exkluzívních čokoládových výrobků, které nabízejí tu nejvyšší kvalitu za atraktivní ceny. Jedinečná kombinace tradičních receptur, pečlivě vybraných ingrediencí a nejmodernějších výrobních metod zaručuje spotřebitelům  unikátní chuťové zážitky se všemi výrobky značky The Belgian.

V rodině výrobků značky The Belgian hrají nejvýznamnější roli dárkové bonboniéry s lahodnými mořskými plody a pralinkami. U mořských plodů si dokonce můžeme pochutnat na unikátních chuťových příchutích, například kávové. Skvělá je také šíře nabídky stogramových tabulkových čokolád The Belgian - od tradiční mléčné či hořké tabulky se můžeme promlsat až čokoládě s kousky mandlí či pomerančů nebo dokonce exotické čokoládě s himalájskou solí. ZnačkaThe Belgian zkrátka nabízí sladkosti pro každou příležitost a každou náladu.

Chcete vědět o značce The Belgian více?

SORINI

Příběh značky SORINI začal v Castelleone v lékárně doktora Fausta Soriniho již v roce 1915. Za více než sto let se malá cukrářská manufaktura změnila moderní společnost vyrábějící prémiové sladkosti pro konzumenty ve více než padesáti zemích světa. Základní myšlenka doktora Soriniho však dodnes určuje charakter celé firmy - překvapovat zákazníky těmi nejkvalitnějšími sladkými pochoutkami, vyvíjet každý výrobek jakoby to byl klenot, který je potřeba nikoliv sníst, ale prozkoumat a vychutnat. Teprve potom je možné ocenit jedinečnou kvalitu sladkostí exkluzívní značky SORINI.

Základem nabídky jsou Sorini pralinky - unikátní křupavé pralinky plněné krémem máčené v různých druzích čokolád a polev. Vášeň pro vývoj speciálních cukrovinek přivedla na svět neobvyklou šíři chuťových variant a nečekaných kombinací ukrytých v jednotlivých pralinkách. V bonboniérách Sorini se tak snoubí chuť tmavých, mléčných i bílých čokolád, lískooříškových či mléčných krémů ochucených například kávou či karamelem.

To, co výrobky Sorini odlišuje od ostatních bonboniér, je zcela jistě design. Elegantní obaly vás uchvátí na první pohled - luxusní plechové dózy i nečekané papírové konstrukce zdůrazní unikátnost italské značky a prozradí, že v sobě skrývají skutečné klenoty, které ocení každý, kdo miluje čokoládové potěšení.

Chcete vědět o značce SORINI více?

DIANELLA

Cukrovinky pro diabetiky DIANELLA jsou jednou z neúspěšnějších produktových řad společnosti CHOCOLAND. Výrobky pod značkou DIANELLA jsou připravovány ve spolupráci s předními diabetology a dietology tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám diabetiků a všem, kterým záleží na zdravém způsobu života. Polovina evropské populace má totiž nadváhu nebo je obézní a zhruba 7 % lidí trpí diabetem. Odhadem tak například jen v České republice žije více než milion diabetiků.

DIANELLA dnes nabízí nejširší portfolio výrobků pro diabetiky na českém a slovenském trhu. Pod značkou DIANELLA si diabetici mohou pochutnat na skvělých tabulkových čokoládách, bonboniérách, bonbónech i jedinečných tyčinkách.

A čím se výrobky značky DIANELLA vyznačují? Samozřejmostí je kvalita výrobních surovin, originální výrobní postupy a důsledná kontrola kvality všech produktů. Důležité je, že vývojový tým se již při přípravě nových výrobků soustředí na snížení obsahu sacharidů a tuku a dosažení minimální kalorické hodnoty. Výsledkem jsou výrobky s lepšími nutričními hodnotami, lahodnou chutí a přijatelnou cenou. Ze závěrů odborných posudků vyplývá, že díky svému složení mají cukrovinky DIANELLA „v porovnání s obdobnými výrobky méně energie a zejména nižší glykemický index. Proto jsou pro diabetiky vhodnější.“

STEENLAND

Tradice značky STEENLAND sahá až do roku 1899. Právě v tom roce bylo v holandském městě Gouda založeno pekařství, které se rychle začalo orientovat na výrobu sladkých pochoutek a vysoce kvalitního pečiva pro náročné zákazníky. Dnes se s Steenlad Chocolate specializuje výhradně na výrobu unikátních čokoládových výrobků. Zpracováním více druhů čokolád dokázali cukráři vyvinout jedinečnou čokoládovou směs s výraznou chutí, která je příznačná pro všechny druhy výrobků nesoucích značku STEENLAND. Standardem je vyrábět vysoce kvalitní a jedinečné čokoládové výrobky, které jsou lahodné a hlavně zábavné.

Pod značkou STEENLAND najdeme širokou nabídku čokoládových výrobků pro každou příležitost. Mezi nejoblíbenější výrobky na našem trhu patří bezesporu čokoládové mince v různých gramážích a baleních. Kreativita a zábava značky STEENLAND se však naplno projevila vývojem unikátních malých tvarovaných čokolád - čokoládky ve tvaru malých písmenek, zvířátek, pirátských lebek nebo zamilovaných pusinek si už získaly srdce mnoha zákazníků.

Chcete vědět o značce STEENLAND více?

 

KLETT

Již 60 let je výrobce sladkých čokoládových výrobků KLETT ověřenou jistotou pro mlsné zákazníky a spolehlivým partnerem pro obchodní partnery. Když zakladatel firmy pan Walter Klett v roce 1958 začal poprvé vyrábět duté čokoládové figurky, ještě netušil, že položil základ skutečnému čokoládovému království - značce, kterou dnes můžete potkat na celém světě.

Firma Klett se dnes specializuje na výrobu sezónních figurek. Více, než 200 druhů jednotlivých tvarů můžeme ochutnat hlavně o Vánočních nebo Velikonočních svátcích, kdy Mikulášům, Čertům nebo velikonočním zajíčkům nelze odolat. Důležité je, že všechny výrobky pod značkou Klett jsou vyrobeny výhradně z čokolády - mléčné, tmavé či bílé. V posledních letech si pod značkou Klett můžeme pochutnat i na výrobcích i mimo ty největší svátky. Například malé čokoládové fotbalové míčky jsou mezi malými fotbalisty oblíbené vlastně každý den.

Chcete vědět o značce KLETT více?