Vážení zákazníci,

každý špičkový potravinářský produkt potřebuje dvě věci: kvalitní vstupní suroviny a starostlivou péči při výrobě. Vy zcela jistě mistrně ovládáte výrobní proces a my si zase troufáme tvrdit, že umíme nabídnout prvotřídní polotovary. Díky spojení našich surovin a vašeho výrobního umu se váš výrobek může stát předmětem touhy spotřebitele a opakovaných nákupů. Spokojenost a věrnost zákazníka je i naší metou, které se neustále snažíme dosáhnout.

Proto všem výrobkům, ať polotovarům nebo hotovým produktům, věnujeme v průběhu celého výrobního cyklu maximální pozornost. Od pečlivého výběru a kontroly nakupovaných surovin přes vlastní výrobní proces až po citlivou manipulaci a skladování zboží ve skladech s řízenou teplotou. Snahu všech zaměstnanců společnosti CHOCOLAND a.s. o co nejvyšší kvalitu a bezpečnost vyráběných potravin dokazují také certifikáty  HACCP, ISO 22000, 14001, ČSN OHSAS 18001, IFS a UTZ.

Polotovary pro další zpracování v nejrůznějších oborech potravinářského průmyslu se v závodě CHOCOLAND a.s. zpracovávají už více než šedesát let. Mezi tradiční položky patří sójové polotovary a například plnotučné sójové mouky vyrábíme jako jediní v České republice. V naší nabídce ale najdete také širokou paletu polev, moderních náplňových krémů a řadu dezertních hmot nebo pražené jádroviny.

Dlouholeté tradici výroby polotovarů odpovídá nejen šíře sortimentu, ale také náš individuální přístup k vám, konkrétnímu zákazníkovi. Víme, že vaše výrobní postupy a technologie vyžadují unikátní přístup a jsme na něj připraveni. Zvládáme individuální vývoj polotovarů šitých na míru vašim potřebám.

Budeme potěšeni, pokud s vámi budeme moci spolupracovat a těšit se z plodů naší společné práce.

Pavel Mráz, generální ředitel CHOCOLAND a.s.

Jaroslav Jedlička, manažer pro průmyslové výrobky CHOCOLAND a.s.